Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Bobyto avatar Bobyto 14 Точки
Best Answer

Не е нужно да я преписваш наново. Достатъчно е да промениш само началото

var input = Console.ReadLine();
 List<char> mineLine = input.ToCharArray().ToList();
 var matches = Regex.Matches(input, @"<..>");

 foreach (Match mine in matches)
  {
  int index = mineLine.IndexOf(mine.ToString()[0]);

 

нататък е същото. Дава 100/100.

0
Google avatar Google 188 Точки

Ако сложа < преди бомбата, резултата излиза грешен. Пробвай с такъв тест Two<Min<ag>esWillBeHe<HH>reMuchDangerous. По условие в такъв случай не би трябвало да ти засича първият знак по-малко, но в твоята логика while ти гледа само дали в mineline имаш < . Тествах го като сложих една малка проверка (редове 17 - 22) : цъкни тук и видях, че в джъдж тестовете, които с твоят код преди ми даваха грешка, сега ми дават лимит време (както се и очаква с моята добавка). Смятам, че там ти е грешката.

Аз бих я решил с регекс тази задача, но в такъв случай ще трябва да си напишеш цялaта логика наново. 

0
26/02/2018 04:26:38
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.