Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

kiko144 avatar kiko144 795 Точки

За рекламните материали на СофтУни

Здравейте, колеги!

На този линк можете да намерите една формичка, където са изброени различни рекламни материали, които ще бъдат направени - тениски, магничета, тетрадки, раници и т.н. 

Ще се радваме да споделите, кои от тях намирате за полезни. Можете да предложите и нещо, което го няма в списъка!

Много ще се радваме на вашата помощ laughing

20
Въпроси за SoftUni 27/10/2014 19:02:17
velislavnikolov avatar velislavnikolov 35 Точки

Много бих искал да имам тениска, било то с или без яка! Също така чанта за лаптоп с логото на СофтУни няма да е никак зле. И една идея от мен - ключодържатели. smile

3
gstoyanov90 avatar gstoyanov90 99 Точки

Поло тениска, чаша, стикер :) Айде, кога да ги очакваме?

0
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

До средата на другият месец се надяваме да има налични всички неща, като може би раниците ще трябва да са по поръчка, защото ще излизат скъпичко (70-80) лв.

1
DrNerf avatar DrNerf 31 Точки

Незнам дали е възможно, но подложка за мишка на софтуни би било супер!

6
Kibork avatar Kibork 87 Точки

Всичко изброено и освен това:

Химикали, Моливи, Несесери, Календари и още много. Всякакви ученически принадлежности няма да бъдат излишни.

Поздрави!

1
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

За конфа съм поръчал качествени лепенки за лаптоп, магнитчета за хладилник, химикалки и няколко модела тениски, ризи с яка и дамски потници. Останалите неща по-нататък.

Аз лично съм си харесал един модел раница, която държи по 5 години поне, но излиза 80+ лв.

11
PhxMember avatar PhxMember 13 Точки

Важно е качеството, а не цената. 

7
Reath avatar Reath 188 Точки

Мисля, че повечето, които ще си купят раница на СофтУни ще са хора, които нямат в момента и не вярвам някой да предпочита да си купи некачествена раница която да му издържи няма и година. Не всеки ден се купува раница, така че смятам че 100~ лева е приемлива цена за една хубава раница, която ще издържи на времето (Не знам за останалите колеги, но аз лично не бих рискувал да държа лаптопа си в чанта, на която след месец-2 ще и изпадне дъното докато си нося лаптопа в нея).

0
gstoyanov90 avatar gstoyanov90 99 Точки

Донеси и в кафето 100тина бройки от лепенките :) 

0
Roumen avatar Roumen 127 Точки

Най-много бих се зарадвал на чаши за кафе и чай, кафе се пие целогодишно, а и сезона на чая наближава и тогава винаги имам поне 1-2 чаши на бюрото си. Защо не и пълен порцеланов комплект (чаши, лъжишки, каничка, захарница и тн), ще е много идейно, особено сега за зимата.

Разбира се и тениски/суичъри/якета/шапки летни/зимни според сезона бих си взел, нека обаче има различни цветове, тъмни/светли, да не са все едни и същи.

8
20/09/2014 21:12:35
Slav.Slavchev avatar Slav.Slavchev 25 Точки

Химикалки, Карти за картоиграчите като мен :D, подложка за мишка или пък ключодържател. 

Плюс тениската и лепенките са нещата, на които бих се зарадвал аз. :)

5
nadia_dr avatar nadia_dr 13 Точки

Може тениска с бисери от СофтУни и малко лого или както колегата е споменал нещо по-разчупено  с човече или др. или потник- да е син, а не черен. Или пък вариант с малко лого в ляво. Незнам така си го представям някак по-дискретно и в същото време оригинално, а не само с едно голямо лого :)

Мисля, че повече хора биха сложили нещо по стилно и дискретно- тениска с голямо лого е само за суперфенове и за носене в определени случаи и места.

Химикалки мисля че съвсем спокойно могат да се раздадат на студентите, защото това е един жест, към тях, който не струва толкова много, а те ще се кефят и ще го оценят и ще се чувстват ценени и принадлежащи към Университета. А и всички ще имат  и много хора ще прочетат надписа, някои ще ги попитат "какво е това" и т.н. т.е. повече реклама за вас, докато другите неща ще си купят малко хора.

 

5
PhxMember avatar PhxMember 13 Точки

Аз предлагам да има калъфи и кейсове за телефони, но по поръчка, тъй като няма как да се направи за всеки модел телефон или да се пренебрегне някоя марка.

6
micro3x avatar micro3x 135 Точки

Без да ме биете моля!!!

Предлагам Bubblehead кукла - Светлин Наков.

И като я чукнеш по главата да вика: "За да ти е гадно бре!"

Не се шегувам и ако има ще си я купя!

6
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Може и без звуковите ефекти. И аз си взимам такава на момента!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.