Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

luboslav1995 avatar luboslav1995 109 Точки

Много интересна тема, аз лично отделям много време на футбола, играя футбол от много време,а също така обожавам и да гледам по телевизията.(Най-много любимия ми отбор Манчестър Юнайтед)

1
TsvetinaKoleva avatar TsvetinaKoleva 92 Точки

Off-topic: Господ не е българин днес.

1
luboslav1995 avatar luboslav1995 109 Точки

не съм фен на лудогорец, но ги подкрепям и им стискам палци, днес наистина нямат късмет, не могат да реализирт положенията си за сега ... 

1
Fleshian avatar Fleshian 379 Точки

Хобита съм имал много , но в повечето случаи правя нещо много надхъно (направо пристрастено) за някакво време, писва ми и се придвижвам към следващото. От всяко едно нещо обаче съм научил много важни уроци за себе си и съм придобил оптиности които сега ми служат и за програмирането и за други аспекти от живота ми което мисля че е най-важното . Та ето някой неща с които съм се занимвал през не чак толквоа дългия си живот, и това което съм анчуил от тях :)

Свирене на инстрименти: барабани, китара, пияно: тъкмо бях почнал да осъзнавам безкрайния потенциал който имам и се захванах с неща които преди съм си мислел че "нямам никакъв талант" , но се оказа че имаш ли желание има и начин!

Жонглиране - разбрах колко важно е постоянствотто и как фокусиранта, съзнателна и всекидневна практика = бавен но сигурен и постоянен прогрес който в дългосрочен план би та направаил "Top performer" в всяка една сфера.

Онлайн Покер - макар че играх само 6 месеца задълбочено,  успях да си изкарам стабилна сумичка, и се научих да контролирам емоциите си  .В покера има едно правило че дори и най-добрите играчи имат периоди на загуба, точно тези периоди ме научиха да контриларм емоциите си . Накрая независимо дали губих или печелих бях балансиран и спокоен но това е нещо което малко хора постигат.

Бягане
 - това е спорта който ме е карал да са чувствам възможно най-добре .Това за мен е едно от най-удовтовряващите неща които мога да правя.Да знаеш че си бягал 1 час , прибираш са капнал, но вътрешно летиш и се чустваш седмото небе. В моемнта съм спрял заради трвама, но скоро съм back on track :).

Преподаване/споделяне  - един съвет за всички. ЗНАЕТЕ ли нещо СПОДЕЛЯЙТЕ ГОМОЖЕТЕ ли нещо УЧЕТЕ ДРУГИТЕ И ТЕ ДА ГО МОГАТ. Като цяло е научно доказано че най-добрия начин да ставаш по добър в каквото и да е , е като учиш другите на него, това го разбрах чрез опит и можеби заради това сега ми толкова кеф да споделям в този форум. Много е яко да знаеш че това което правиш има истинка стойност   за някой ,че той се осъвършенства благодарение на теб.Нищо чудно че Наков е толква надъхан в това коеот прави, това да учиш хората е много удовлетворяващо.

Е малко се улях с този пост но важното е да споделяме и да се мотивираме взаимно. :) 

3
Roberto avatar Roberto 56 Точки

Танцувам хип-хоп танци от 7 години.

2
Babov avatar Babov 0 Точки

аз преди толкова спрях да се състезавам в твоята сфера :D

1
Roberto avatar Roberto 56 Точки

Враца,младежки дом.Организатор съм на "On Fire" турнамента.Babov,добави ме във фейсбук,дай да видя клип от старата школа :)

0
martin_anestiev92 avatar martin_anestiev92 0 Точки

Здравейте и от мен!
Аз се интересувам предимно от коли,особено двигатели и всичко в обкръжението им!Любител съм на дисциплините в моторните спортове,драг и дрифт,и често ходя на такива мероприятия.Като цяло съм технически настроен човек,обичам да си майсторя разни неща,чета литература свързана с новите технологии при двигателите и други подобни.
Харесвам и неща свързани с функционирането на човешкия мозък и психика,и как човек възприема светът около него,и как той се възприема,като част от него.Това са някои от нещата,които ме интересуват и ми доставят удоволствие,когато правя.
Поздрави!
 

2
stresi avatar stresi 33 Точки

Бойни изкуства, медитация и здравословно хранене и хип-хоп танци, като от скоро започнах да тренирам кунг-фу, преди това други бойни изкуства, но докато съм жива ще продължа точно с това! :)

3
Roberto avatar Roberto 56 Точки

Значи,ако те видя в залата,да бягам! :D

1
Babov avatar Babov 0 Точки

JuJutsu ..? Пробвала ли си? Меката на Самурая :) 

0
D.Anakiev avatar D.Anakiev 0 Точки

Аз лично се занимвам с доста неща :) Интересувам се от електронна музика ( мискиране и продуциране) също така в свободното си време ходя на фитнес и от скоро на бокс тъй, като се запалих покрай приятели.. та няма нищо по хубаво от спорта като цяло и някоя готина мелодия да върви с него ! 

1
noirdeer avatar noirdeer 4 Точки

Чудесна тема. Аз се интересувам от дизайн във всякакви форми - интериорен, графичен, и т.н. Ще ми се да се занимавам с фотография сериозно. Също така си падам по коли, обаче парадокса е, че все още не мога да карам кола. Някой ако иска, може да ме научи, понеже си имам такава, пък седи на паркинга :) По отношение на колите май пак основно интересът ми е дизайнерски. Събирам модели на коли, тип играчки. Обичам да слушам музика - може би основно трипхоп и подобни напоследък. Преди си падах по по-тежка музика. Обичам да се занимавам с екстремни спортове, но от години съм се кротнала и това ми липсва. Обичам да ходя пеша или да карам колело. Харесвам йогата като спорт и философия.

2
kristina_j avatar kristina_j 15 Точки

Психология,Psychedelic experience,интересни хора 

4
BoyanP avatar BoyanP 2 Точки

Здравейте, браво за прекрасната тема. Хобито е едно от най-важните неща за мен и аз лично отделям доста време за моето - свиря на китара. Иначе разбира се редовните останали занимания - цъкам игрички на компа, играя футбол от време на време, мисля да ходя и на плуване от скоро и отделям солидно количество време на приятелката ми :D oh and don't forget the pointless stuff - уча психология в СУ :D Астрономията ми е най-интересното нещо. Дайте ми книжка или филмче по астрономия и гледайте как сандвичите ми, които съм си сложил да се пекат вдигат половин метър огън, преди да си спомня, че съм ги сложил...

1
kvelkov avatar kvelkov 4 Точки

Аз освен с Програмиране , уча и Право . 

Смятам че ,човек трябва да  има познания в няколко дисциплини . След , което да избере една от тях и да вложи цялата си енергия и средоточеност върху нея . 

 

Всяко едно нещо научено в живота ни , рано или късно ще ни е от полза ! :) 

4
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.