Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Обичам разходките из България! Има страшно красиви места, за които много хора не са чували.. обичам също да слушам музика и да играя компютърни игри, макар че напоследък не ми остава много време за това.

2
IvanStoyanov avatar IvanStoyanov 68 Точки

Занимавам се от 5 години с Уеб Дизайн. Обичам да се разхождам, да слушам музика, също така и да помагам на хората. От време на време ходя да играя футбол. Преди бях голям фен на WoW, но спрях да играя. Сега от време на време играя League of Legends, основно с познати, защото сам не ми е забавно. От време на време също цъкам карти с приятели, когато се съберем. От както почнах да се занимавам и с уеб програмиране се зарибих да си правя дизайни и да ги кодирам. Старая се да ги правя responsive. Обичам и да чета различни неща, няма значение от жанра. Това са най-основните неща.

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.