Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

kostadin.ivanov.52 avatar kostadin.ivanov.52 32 Точки

Спортувам активно(тичане, лостове главно), стрелям с 9мм, разходки из природата ( Панчарево, Витоша..), бокс, муай тай, Гребане и разцъквам игри на компа ;д

2
D.Anakiev avatar D.Anakiev 0 Точки

Къде тренираш бокс ? 

1
krisito avatar krisito 6 Точки

1
balito avatar balito 4 Точки

Главно фитнес, макар че не мога да се нарека силач обичам базовите тежки упражнение клек, мъртва тяга, бутане от лег за 65-70кг човек се справям добре. Правя доста експерименти със тренировките и храната за да намеря най-добрия начин за постигане на задоволяващи резултати. :)

1
Petyokamenov avatar Petyokamenov 3 Точки

Блондинки :D

2
Roberto avatar Roberto 56 Точки

Тунинг на хондито ми <3  и партита.

3
lacoste avatar lacoste 12 Точки

От около две години, може и повече да станаха вече, ми е хоби електрониката. Дори мислех да уча след 12 клас електроника, но в България те учат само на глупости в общи линии. От около 4-5 години се интересувам от компютърен хардуер, водни охлаждания, overclock и тем подобни фокуси. Голяма мода си беше да изкараш душата на процесора и паметта до последния MHz. По едно време даже рязах и заглаждах основата на охладителчета за паметите на видео картата ми, защото купешките ми идваха слабички. laughing

2
alexis333 avatar alexis333 5 Точки

Интересувам се от Езотерика,Футбол,Бокс отскоро и хубави жени.Ценя и уважавам хората, които постигат целите си със собствени усилия, търпение и достойнство.

1
BinevBG avatar BinevBG 1 Точки

Аз съм още малък за СофтУни, но освен това, че обичам уеб разработката, съм и запален фрийрънър. Компютърни игри.. може би от време на време.

1
daniel_tsonkov avatar daniel_tsonkov 32 Точки

Писане на музика. Сега искам да си наиша моя собствена програма за MIDI като начало.

4
D.Anakiev avatar D.Anakiev 0 Точки

е това е приказка ако имаш някое твое произведение дай линк :) отворен съм към слушане на нов изипълнители винаги 

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.