Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

zontak avatar zontak 457 Точки
Best Answer

Girls.. Cars and PC :))

6
dentia avatar dentia 362 Точки

Нека започна темата неправилно!

Цял живот съм се стахувала от този и подобни въпроси(z.B. Опишете се с няколко думи). Нямам интереси и хобита. Цял един живот прекарах пред компютъра и няма изгледи това да се промени. Ще ми се да вярвам, че не съм единственият аутсайдер в такива измерения, но уви. :)

9
HPetrov avatar HPetrov 822 Точки
Прекарването пред компютара пак е хоби ;) И все пак правиш нещо да се забавляваш на него :P
3
ZloboMiR avatar ZloboMiR 50 Точки
Важното е да ти харесва на теб. Живееш своя живот и имаш само един, по-добре да ти харесва на теб, отколкото да се опитваш напразно да се харесаш на всички. Аз имам доста хобита, но като се замисля нито едно не е сериозно освен компютрите, и нито едно не предполага социализиране. 
4
kostadin.ivanov.52 avatar kostadin.ivanov.52 32 Точки

Това ми звучи тъжно.. но щом ти харесва, значи аз съм в грешка ! :)  Винаги съм смятал, че човек трябва да прави това, което на него лично му харесва .

1
wintersun1993 avatar wintersun1993 114 Точки
Интересувам се от доста неща.Да започнем с това ,че съм се занимавал над 10 години с футбол.Прочел съм доста неща  на тема астрономия.Космоса винаги ми е бил хоби и мечта.Обичам споровете.Бих могъл да обсъждам теми от психологията и философията с часове , стига да има някой , който също да си пада по това.Компютърните игри също заемат важна част от живота ми.Интересувам се и от едно момиче , което доста обичам . Обичам книгите . "Слепоглед" и "Цар плъх" са ми любимци засега.Има още доста други неща ,но тях може да напиша ,някой друг път. 
5
iliev72 avatar iliev72 147 Точки

В една друга тема писах - Баскетбол играя от 10 годишен ;) Иначе сега играя 3 пъти седмично ;)

Гледам спорт почти непрекъснато - Футбол , Формула 1 - въобще Racing , Баскетбол !

Иначе редовно ходя на кино , театър , концерти(без чалга) :)

2
beBoss avatar beBoss 507 Точки

Това като прочетох първите две думи ми напомни директно на една песен(пипната от НАЙ-ДОБРИЯТ - АРМИН) с текст:

eat sleep rave repeat

Armin van Buuren-( Eat Sleep Rave Repeat)--Live Stereosonic

---

поздравления, че все пак се занимаваш със спорт. Това е едно от най-важните неща за по-добър живот.

2
RosenIliev avatar RosenIliev 88 Точки
Съгласен с всичко от споменатото . Както за спорта , така и за Armin :D 
1
kasskata avatar kasskata 492 Точки
хобита да искаш : гледам рибки,карам колела,поправям велосипеди(fixie или MTB),играя всичко на конзоли и компютри с бюджет > 2милн.долара,оправям въпросните конзоли или само ги отварям да видим How its work(това хоби ли е ? съсипия на пари : чудна работа) или компютри по същите причини xD  обичам планиите на България,добрата храна и добрата бира...След тези редове сега се чудя кога обръщам внимание на програмирането и администрацията :D
3
PeekAtChu avatar PeekAtChu 1 Точки
Игри... Игри... Музика... Игри... :Д
4
HPetrov avatar HPetrov 822 Точки
След време може би Игри, Игри, Правене на игри, Музика и още правене на игри :D
3
goldenboy avatar goldenboy 21 Точки

Като видях че рейтинга в форума се вдига от гласовете, които събират постовете  и коментарите си имам ново хоби цъкам наред +

Ха ха!

9
tanija avatar tanija 60 Точки
Аз се интересувам от здравословно хранене в частност съровоядството и от всякакви практики за пречистване -физически и ментални. Всяка свободна минута(ако я има изобщо) посвещавам на четене по тези теми. :-)
3
goldenboy avatar goldenboy 21 Точки
Внимавай с такива хобита които са пропагандирани по медийте в повечето случаи подобни експерименти с тялото ти не водят до нищо добро.Най - хубаво е да се научиш да го слушаш,то само си казва какво му е нужно въпреки че на мозъка понякога му се гади от подобни идеи :)
1
Babov avatar Babov 0 Точки

Съгласен съм с колегата. Тъй нареченото здравословно хранене, роди цяла индустрия от псевдо разбирачи. Хора нямащи никаква представа как би се отразило на даден оганизъм. Както хардуера ви дава специфична среда за софта и има нужда от специфични методи за поддръжка, така и организма има нужда от своите. Процеса на промяна  е точно толкова тясно свързан, колкото да смениш една програма за COde с друга. Основата може и да е една и съща ама накрая да не рабити приложението, Ако ме разбираш :) 

1
LinAdmin avatar LinAdmin 78 Точки

Здравейте,

През изминалите две години направих два пъти (по един път на година) пречистване с Madal Bal, а миналия месец направих житната диета на П. Дънов. От тогава се храня предимно с плодове, зеленчуци и риба. Разбира се имам една-две издънки, като да изям съвсем сам 48cm пица (имам снимкиlaughing). Затова мога само да гласувам с двете ръце за суровоядството и здравословното хранене.

Казвам това, като доказателство, че "подобни експерименти с тялото" при мен доведоха до това, да спра да пия кафе (да нямам нужда от него), да сваля килограми (10 с житната диета, около 8 при Madal Bal), да мога да издържам на ритъма на двата си Golden Retriever-a (все пак са 4х4 smile). От друга страна съзнанието ми е супер бистро, спя по 5-6 часа и се събуждам без будилник пресен като репичка.

Относно пропагандата в медиите, опасно е да се храним само с протенини (няма да назовавам имена на диети) и от друга страна е опасно да изключим мазнините от храната - те хранят мозъка - сещайте се сами за последвствията ако не се храни мозъка.

Относно "Хардуера", ще кажа, че човешката ни "архитектура" е напълно съвместима с жива храна създадена от природата - плодове, заленчуци, кълнове, водорасли (Спирулината например има 86 грама на 100 протеин, а рибата тон или пилето под 25).

 

 

Сега по темата:

Моите хобита са шофирането, карането на колело, да играя футбол, като има с кой, фотография.

От по-заседналите хобита са да гледам филми и сериали на Sci-Fi тематика, като по-млад играех шах. Стоенето пред компютъра не го брояsmile

0
stratega avatar stratega 16 Точки
Аз имам много хобита, но напоследък нямам време да ги практикувам. Основните ми са:  фитнес, обичам планината и  хазарт, най-вече покер даже имам и сайт в които пиша за покер :)  
0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.