Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Поправителен изпит на 28 април (понеделник) от 16 часа - има ли желаещи?

Колеги, обявяваме поправителен изпит по C# Basics за пролетния прием. Имаме възможност да го направим на 28 април (понеделник) от 16 до 22 часа. Смятаме да събираме такса за изпит в размер на 50 лв. за да намалим броя участници и да съберем само хора, които се готвят сериозно.

За записане: https://softuni.bg/trainings/seminars/details/1028. След като се запишете, трябва да заплатите такса от 50 лв. до 24 април.

Искаме да дадем още един шанс за прием с пролетния поток в СофтУни за хората, които не са доволни от представянето си на изпитите. Ще може да се яви всеки, който не е доволен от оценката си.

44
Programming Basics
guleff avatar guleff 0 Точки

+ бройте и мен :)

0
verito898 avatar verito898 265 Точки

И аз съм  за и ако имам финансовата възможност непременно ще дойда .За тези , които мрънкат и недоволстват - ами мисля ,че ако са изкарали добра оценка и са доволни няма място за притеснения . Ако имате пък колебания  явете се пак  .Щом г-н Наков дава още един шанс предполагам е  направил някаква  груба статистика ,че ще има още определен брой възможни места .

3
Plami avatar Plami 373 Точки

Леле напръв поглед от едно добронамерено допитване се получи война между вече класирали се и такива, които не са се справили добре. Бият се тук някакви минуси - no comment.

В крайна сметка може би е по-добре да приключи класирането и след това ако има още свободни места и желаещи да се организира поправка. Нещо като борба между не толкова добрите за останалите свободни места.(ако има такива, ако не наесен с песен) Така и вълкът сит и агнето цяло :)

Айде слагайте минуси, че защитавам правото на втори шанс ;)

4
k.t.simeonov avatar k.t.simeonov 15 Точки

Напълно подкрепям написаното от Plami .

0
ViValDam avatar ViValDam 15 Точки

Аз лично бих се явила на поправителният изпит, но просто не мога да остана толкова дълго в България или да се завърна толкова скоро отново. При мен проблема е , не че не мога да реша задачите, мога да ги реша всичките  - но просто не мога да ги реша все още за  6 часа  -5 задачи , тъй като още ми липсва практиката - за информация , аз започнах курса  от пълна 0. Надявям се все пак резулта, който постигнах  да ми стигне за онлайн прием, ако не - здраве ! Септември съм на линия smile отново на изпит  и също смятам да си продължа дори и неприета с материала за 2 част С шарп.

1
Plami avatar Plami 373 Точки

Евала, че не се отказваш въпреки всичко и всички. Успех и дано се класираш online, а не чакаш Септември.

1
Plami avatar Plami 373 Точки

А до кога трябва да платим за явяването на поправката? И има ли вече яснота колко човека ще приемете?

0
luboslav1995 avatar luboslav1995 109 Точки

Да, наистина ще е добре да има някакво разяснение.Аз съм с оценка 4,23 и в няколко коментара прочетох, че за присъствено трябва да си с над 4,00, но съм на 456 място и не знам дали ще мога да се запиша присъствено.

0
kigoto avatar kigoto 12 Точки

А интересува ме ще има ли вариант за online плащане ?

2
headstrong avatar headstrong 29 Точки

Много бих искал да се проведе такъв поправителен изпит. Само не разбирам защо хората с високи оценки и тези със средни изпаднаха в ненужна истерия. Който е приет ще си остане приет и никой няма да го измести. Ако има изпит той ще се проведе след класирането, което означава, че явно има повече свободни места от планираните. По мое мнение изглажда тези места са доста повече от очакваните. Т.е ако нямаше свободни места нямаше да се организира нов изпит, което пак по мое мнение означава, че дори хората с много ниски оценки не могат да ги запълнят защото съгласете се след като има незаети места, а границата като оценка е 4 например защо не се приемат тези с оценки под 4, а се организира нов изпит, а логичния отговор е че дори и тях да приемат пак ще останат места. Ето защо не виждам място за паника сред хората с висок и среден резултат. Някой беше изразил недоволство и едва ли не обвини СофтУни в печалбарство. Което е доста странно, зашото другия вариант е разхищение т.е има възможност за по-голям прием, а местата стоят незаети. И мисля че е правилно да се явят на въпросния изпит само хора,  които не са класирани, а не всеки с болно его който е решил че оценката му е ниска. Уважавайте дори и тези колеги които не са приети, защото това че не са класирани не означава, че и те не са положили труд и усилия. Просто за съжаление успеха не винаги е свързан само и единствено с желание и старание. Успех на всичи колеги и стискам палци за подобен изпит! :)

7
charlike avatar charlike 114 Точки

Изпаднаха, как няма да изпаднат. Изпаднаха в истерия, защото Наков и другите мълчат. И в тая пуста тема 20 страници седят и се теглят някакви безсмислени локуми, и теории, и притеснения – което е разбираемо, защото нищо не е ясно.

Бабини деветини. Кой разбрал, кой не разбрал; всеки с различно мислене, един прочел това, друг онова; един така го прочел, друг онака.

1
LenaB avatar LenaB 112 Точки

За моя изненада и в моя профил има възможност да запиша поправителния изпит като Наблюдател (предполагам ставам присъствено след заплащане).

Аз обаче изобщо не съм ходила на изпит, т.е нямам оценка за повишаване. Означава ли това, че всички неявили се също получават възможност за нов изпит?

0
k.t.simeonov avatar k.t.simeonov 15 Точки

До колкото разбирам: Да. Ако мислиш сериозно да се захванеш с това да учиш в СофтУни и да хванеш този поток от студенти, но не си се класирала(или не си се явила по някаква причина) Това е твоят шанс съответно да бъдеш приета или не  :)

0
LenaB avatar LenaB 112 Точки

Благодаря, имах предвид да покажа, че е допусната тази възможност, ако е резултат на недоглеждане (да може да се коригира). Иначе аз няма да продължавам в университета.

0
Roman avatar Roman 0 Точки

Ще се опитам да се представя по достойно на поправката.

Благодаря за предоставената възможност.

Какъв е необходимият минимален брой точки за преминаване към ниво 1 ?

Защо 'мижавите' ми точки от изпита са намалени?

 

0
anikov avatar anikov 40 Точки

Здравейте,

Пиша тук за да може хората със сходен казус като моя, да се ориентират какво да правят, по отговорите Ви.

Извинявам се предварително, ако на този въпрос вече е било отговаряно. Просто не можах да открия сходно питане. innocent

Приет съм за ниво 1 онлине. Желая да се явя на поправителен изпит, тъй като искам да се обучавам в присъствена форма.

При евентуално слаби резултати на поправителния, запазвам ли си класираното място за онлине обучение от първото класиране?  

2
dentia avatar dentia 362 Точки

Да, взима се предвид по-високата оценка.

1
anikov avatar anikov 40 Точки

Имам предвид дали така класираното ми място се запазва, или има вариант(ако не се запиша в момента) при слаби резултати, изобщо да не мога да се запиша дори и в онлине форма? 

2
techobg avatar techobg 0 Точки

Здравейте,имах изпит на 14-ти сутринта,но по ред причини(здравословни) не успях да присъствам.

Предполагам,че има доста хора като мен,които не са успяли по някаква причина.

Може ли тези ,които не са се явили да се възползват от този 2-ри шанс?

 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.