Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Поправителен изпит на 28 април (понеделник) от 16 часа - има ли желаещи?

Колеги, обявяваме поправителен изпит по C# Basics за пролетния прием. Имаме възможност да го направим на 28 април (понеделник) от 16 до 22 часа. Смятаме да събираме такса за изпит в размер на 50 лв. за да намалим броя участници и да съберем само хора, които се готвят сериозно.

За записане: https://softuni.bg/trainings/seminars/details/1028. След като се запишете, трябва да заплатите такса от 50 лв. до 24 април.

Искаме да дадем още един шанс за прием с пролетния поток в СофтУни за хората, които не са доволни от представянето си на изпитите. Ще може да се яви всеки, който не е доволен от оценката си.

44
Programming Basics
charlike avatar charlike 114 Точки

Не, мен друго ме подразни - цялата бърканица и неяснотия.

1. Първо не става ясно, аджеба, сега тия нови 200, които искат да приемат дали ще избутат хора класирали се от първия рунд. И тия хора от първия рунд, изтерясват - което е напълно нормално и разбираемо.

2. Мейли не получавам - защо? Получавам някакви накачулени известия тук във форума - адска функционалност - дразнеща ме. Предвид, че нямам намерение, нито имам време да чета за всяко нещо по 20 страници блещолевиници. И да им гледам лицемерните минусчета и плюсчета, на някои хора.

3. Не става ясно, аджеба, ако се яви човек на тоя поправителен и е го мине на максимум – гарантирано ли му, е че ще бъде приет?; и безплатно ли ще е?

4. Хубаво е пуснато записването за поправителния, но как да се запише човек? "Като наблюдател" ли? Щото другия бутон не бачка, до колкото виждам.

5. "Плащането за Ниво 1 е активно" хубаво е активно до кога?

6. Не става ясно каква е великата граница приети-неприети. От къде да знае човек, приет ли е, не е ли, предвид че си е видял там някакви цифрички в профила?

 

ПС: Трупайте ми минуси, за това живея - чи къ. И не, не съм нервен. Не викам, не блъскам, на храня никого, не съм негативно настроен. Това, че не слагам някакви си иконки и личица; че мисля и разсъждавам, обикновенно от всички гледни точки – не ме прави неможещ човек, неразбиращ, малоумен, и такъв човек, на които да му се ръгат някакви измислени виртуални минуси. Не случайно в началото на форума писах коментар на един пичага, който беше сложил една удивителна на края на едно от изреченият си - "Внимавай сега да не ти натрескат минусите заради тая удивителна. :D".

 

Едит: Да обобщя - лоша организация и лоша информативна дейност. Човек съм, който се ОПИТВА да проследи всично, но вкрайна сметка нищо не ми става ясно.

4
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Който на поправката получи по-висок резултат, ще участва с него на някое от следващите класирания. Сега тече първо класиране до 23-ти (с бал 4.00). След това ще има второ класиране (до 28-ми) и балът вероятно ще падне. Накрая ще има трето класиране (до 30 април). В него ще се участва с по-високия измежду стария и новия резултат (от поправката).

Мейли сме изпратили на всички, които са се явили на приемните изпити. Мейлите от форума могат да се изключват от настройките, защото ако нямаш филтър да ги бута в отделна папка, може да дразнят.

Който мине с висок резултат на поправката (над 4.00), ще бъде приет за присъствено или онлайн. Няма да участва в стипендиите.

Записването за поправка е на 2 стъпки (защото нямаше време да напишем софтуер, който го прави по-умно):

  • Записваш попраквката като наблюдател
  • Заплащаш таксата за поправката
  • Преминаваш в присъствено (когато плащането е отразено в системата)

Ако дойдеш на място в СофтУни (в работно време, например на 22-ри април), записването става веднага.

Плащането за ниво #1 ще бъде активно до края на април.

Границата приети / неприети е бал 4.00, който се образува от скалираните резултати от изпита + домашните (за присъствено) + бонуси (указват много малко влияние).

5
charlike avatar charlike 114 Точки
Aa така, благодаря ти Наков - е това е. Какво пречеше да се напише в един пост всичко точно и ясно изплюто, вместо да се редят няколко теми с мнения-локуми и догатки :)
0
Karlie avatar Karlie 438 Точки

Сега остава да кажете и каква ще е границата между "взет" и "взет с отличие" за миналия изпит ;)

0
Vidar avatar Vidar 1 Точки

Да,регистрирам се и ще платя до края на март

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.