Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Поправителен изпит на 28 април (понеделник) от 16 часа - има ли желаещи?

Колеги, обявяваме поправителен изпит по C# Basics за пролетния прием. Имаме възможност да го направим на 28 април (понеделник) от 16 до 22 часа. Смятаме да събираме такса за изпит в размер на 50 лв. за да намалим броя участници и да съберем само хора, които се готвят сериозно.

За записане: https://softuni.bg/trainings/seminars/details/1028. След като се запишете, трябва да заплатите такса от 50 лв. до 24 април.

Искаме да дадем още един шанс за прием с пролетния поток в СофтУни за хората, които не са доволни от представянето си на изпитите. Ще може да се яви всеки, който не е доволен от оценката си.

44
Programming Basics
Roberto avatar Roberto 56 Точки

28 май или 28 април,иначе аз съм за!

2
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

28 април, след около 2 седмици.

8
Gunslinga avatar Gunslinga 7 Точки

Аз лично хич не съм доволен от оценката си и бих се явил, при положение, че не ми стигне сегашната за присъствено обучение :)

7
kotow avatar kotow 34 Точки

Me too

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Предвид факта, че може би тези, които не са успели да се справят, са такива, които са заети през делничните дни, има ли вероятност изпитът да е в почивен ден?

2
bsdemon avatar bsdemon 348 Точки

28 април предполагам е датата :) И да мисля че ще има желаещи, особенно ако се взима в предвид по-високата от оценка от двата изпита :)

 

4
v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки

Според мен таксата няма да е от значение, пак ще се явят доста повече от 200 души :)

1
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

27 април (неделя) по-добра дата ли е?

... хич не ми се бачка неделя, ама ако се наложи, ще се жертвам, макар и да съм жури в Девин: http://www.az-moga.bg.

4
Viktor_Dakov avatar Viktor_Dakov 9 Точки

Ее аз като участник на това състезание не бих искал да се лишавам от такова жури :)

0
Darko avatar Darko 82 Точки

Интересно ми е по- високата оценка ли ще се взима?

2
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Да, разбира се. Взима се най-добрият резултат от всички до момента.

4
Darko avatar Darko 82 Точки

Благодаря :)

0
NickyRangelov avatar NickyRangelov 62 Точки

А как ще стои въпроса с повишаването на оценката на този (и останалите) изпити по време на обучението? Идеята на въпроса ми е - ако някой сега е изкарал достатъчно висока оценка за да бъде приет в Университета, макар и без отличие, няма смисъл да се явява сега за повишаване, ако има възможност да се яви например след година (ако му е необходима отлична оценка за придобиване на съответната Професия), предвид натрупаните дотогава знания и "стаж" в писането на код.

3
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки
Най-вероятно ще има възможност за повишаване на оценката, но изпитите ще се плащат, защото сега имахме от 210 записани по 170 явили се. Това разхищава ресурси и не искам да се повтаря.
3
Plami avatar Plami 373 Точки

И аз бих се явила, тъй като съм супер недоволна от резултата. Но е хубаво да разберем и класирането в момента :)

1
petqtraycheva avatar petqtraycheva 0 Точки

Аз бих се възползвала от подобна възможност

0
alexander.velchev avatar alexander.velchev 28 Точки

Добър ден,решили ли сте колко души(групи) ще приемете ?

1
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Засега ще пуснем около 200 души присъствено и онлайн --> всички с достатъчно добър резултат.

Моля изчакайте, че още работим по класирането.

3
milchanovadarina avatar milchanovadarina 1 Точки

Ако на този изпит на 11/03/2018 не сме решили само една задача,ще може ли да се явим,на 28 април?

Или трябва да имаме повече решени,и се явяваме само за по -добър резултат?

 

0
11/03/2018 19:37:35
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.