Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

dZf1aeA-mdaskalova avatar dZf1aeA-mdaskalova 0 Точки

Кариерно ориентиране

Здравейте, не знам към каква сфера на програмирането да се насоча. Искам да е нещо, в което да не е просто писане на код, а да е по-разнообразно, творческо и креативно. Не знам точно какво, но ако някой може да помогне ще съм благодарна.smiley

0
Обучение за ИТ Кариера 14/09/2018 23:19:40
VasilKotsev avatar VasilKotsev 830 Точки

Front-end dev :)

1
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

front end  

graphic designer

всичко друго е свързано с много код и много алгоритми..

front end може си  цъкаш boostrap и тея глупости колкото искаш. а graphic там вече е малко по-дебело като умения и тн, които ти трябват.

-3
quian avatar quian 3 Точки
Можете да започнете да работите с instaforex review Те дават големи възможности в областта на добив / индексиране и търговия с биткойн. Мисля, че би могло да бъде добър вариант за вас да подпирате своя собствен бизнес от нулата
0
17/12/2019 10:20:32
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.