Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Записване за СофтУни Криейтив

Искам да попитам как се осъществява записването за цялостния курс по Дизайн в СофтУни Криейтив, възможно ли е да се направи онлайн и докато съм в друга държава, и как стоят нещата около записването? Благодаря за вниманието!

Тагове:
0
SoftUni Creative
PreslavaPetrova avatar PreslavaPetrova 13 Точки

Здравей!

Възможно е, да. Вече има колеги, които работят или учат в чужбина, но са част от курса.Записването за цялостния курс се проведе началото на Септември, като мисля, че е започнало и по-рано. В началото на обучението има еднномесъчен курс, наречен Design Fundamentals, който е безплатен. В края на този курс има изпит, който се заплаща и трябва да се премине на определено ниво. Този изпит ти позволява да запишеш цялостната програма. До колкото ми е известно без него можеш да изкараш само отделни курсове или модули (Например Video Prossesing with Premiere Pro /курс/ или Motion Design /модул/). В края на всеки курс има курсова работа и успешно преминалите с над 5,00 получават пълен брой кредити (зависи от курса, обикновено са 6 кредита) и сертификат за положения курс. Право на диплома имат тези, които са изкарали цялото криейтив обучение (от септмеврви до август), допълнителни мастър класове и са събрали 70 кредита. Друг цялостен курс, в който би могъл да участваш, ще има най - вероятно тази есен. :) За повече информация може да пишеш на creative@softuni.bg .

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.