Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

JohnDoe256 avatar JohnDoe256 5 Точки

Map and Set - Exercise: Затруднение с "Largest 3 " и "Miners"

Начина ми на решение за Largest 3 е като създам set<int> и при всеки път когато размера му стане по-голям от 3 да erasevam първия елемент(най-малкия).Иска ми се да разбера какъв е input-а на 7 и 8мия тест case тъй като там ми гърми и лек хинт към грешката ми,че да мога да се коригирам.
https://pastebin.com/TghhKy0G
 

Проблема ми при Miners e с времето.(Всъщност сега си отворих Judge и ми показва,че съм я минал със 100/100 и всичките ми 60/100 time out са се превърнали в 100/100?Та може би е било бъг с judge?Но все пак ще си кача кода.)
https://pastebin.com/g7DVApB5

Тагове:
0
C++ Advanced
Smeshan avatar Smeshan 89 Точки
Best Answer

Привет,

за Largest 3 кода ти според мен работи, но само за int, докато в условието се казва, че са real numbers, тоест трябва смениш с double или float. Пробвай с това дали ще минат. 

За Miners, понякога ако е Judge ако е натоварен дава часовници и просто трябва пратиш кода отново.

Дано да съм помогнал.

Поздрави,

Илиян
 

2
JohnDoe256 avatar JohnDoe256 5 Точки

Даа,много благодаря.Бях объркал "real" numbers с "natural" numbers.

0
j.petrov_90 avatar j.petrov_90 373 Точки

Привет, колега,

Smeshan правилно те е насочил. В задачата наистина се казва real numbers, а твоите са целочислени.
Проверих последините 2 теста и те наистина съдържат floating point числа.
Затова и не ти излиза решението.

Поздрави

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.